Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 


Úvod » Plastový šindel EUREKO

Plastový šindel EUREKO

Plastová střešní krytina EUREKO je vyráběná už od roku 2000!

 

Kompletní sortiment

Pouze u nás najdete kompletní sortiment výrobků plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom místě: základní šablona, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání, sněhové háky + kulatina a veškeré příslušenství potřebné k montáži hromosvodu, za skvělé ceny. Také odborného poradenství + školení pokládky ZDARMA, přes odvoz materiálu přímo na stavbu.


SLEVA na celý sortiment krytiny EUREKO!

POUZE U NÁS: Výkup zbylého materiálu zpět!

 

EUREKO DDS II - Drdlíkův dřevěný šindel věrně kopíruje klasický štípaný šindel ze dřeva.

Plastové střešní krytiny jsou vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO!

Jak název napovídá, otcem tohoto českého patentu je pan Josef Drdlík z Hlinska v Čechách,
který využil svých znalostí výroby a pokládky klasického dřevěného šindele k vývoji a konstrukci šindele z plastu. Ve spolupráci s firmou REGRA PLAST s.r.o. vznikla věrohodná replika,
včetně doplňků pro úžlabí, nároží a hřeben střechy. Plasty jsou doplněné barvivy a přísadami,
které chrání proti UV záření. Na výrobek EUREKO je poskytována záruka 30 let, při životnosti minimálně 50-70 let.

Výrobek EUREKO DDS II je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze dřeva. Byl vyvinut speciálně jako střešní krytina a obklad se všestranným použitím. Proto je vhodný nejen k pokrývání střech rodinných domů, chat, chalup, ale také k obkladům stěn těchto objektů - především při jejich dodatečném zateplování. Vhodný je také jako střešní krytina i obklad různých zahradních přístřešků, nebo na zhotovení soklových obkladů.

Plastový šindel EUREKO DDS II je věrnou kopií klasického dřevěného štípaného šindele. Byl vyvinut jako alternativa k dřevěnému šindeli a je zhotoven z recyklovaného plastu. Způsob pokládky je obdobný jako u dřevěného šindele. Díky nárožním a úžlabním doplňkům lze pokrývat a obkládat ty nejrozmanitější tvary ploch.

Pro zhotovení nároží se používá kónický šindel EUREKO DDN II, pro úžlabí EUREKO DDU II. K dispozici jsou tři druhy šablon, se kterými lze pokrýt jakýkoliv povrch střech (včetně "volských ok"). Jde o šablony:

  • DDS II
  • DDN II
  • DDU II

Díky svému věrnému vzhledu , který napodobuje dřevěný šindel, se střešní krytina EUREKO DDS II dobře ujala i u památkově chráněných objektů.

Výhodou plastového šindele je obzvláště jeho dlouhá životnost bez nutnosti údržby, nízká hmotnost, nenasákavost a nepropustnost a cca třetinová pořizovací cena oproti krytině z klasického dřevěného šindele. Kromě zmíněných má i další pozitiva:

•    Odolává mechům, lišejníkům a zásaditým látkám
•    Má nízkou hmotnost
•    Odolává slunci, dešti, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot
•    Je houževnatá, pevná a odolná vůči prošlápnutí
•    Je bezúdržbová
•    Skvěle imituje přírodní materiály
•    Se zárukou 30 let!

V současné době je v nabídce inovovaný typ označený DDS II, ve kterém jsou uplatněny zkušenosti z minulých 15 let. Mezi inovace patří především dvojitá vodní drážka, vyztužená konstrukce, šikmé čelo zvýrazňující výšku řádku a dále možnost montáže na bednění.

Kompletní nabídka produktů

Kompletní sortiment výrobků plastové krytiny EUREKO DSS II na jednom místě: základní šablona, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání, a veškeré příslušenství potřebné k montáži.

 

Doprava a Platba

Podle velikosti a hmotnosti zboží vám bude nabídnut nejvhodnější typ dopravy - transport zboží na libovolnou adresu v EU. Z důvodu objemného zboží nejde nastavit jednotnou cenu dopravy. Cenu dopravy Vám spočítáme na základě Vaší objednávky a o její výši Vás budeme informovat předem. Zboží bez Vašeho souhlasu a potvrzení celkové ceny včetně dopravy neodešleme. Zboží odesíláme ihned po připsání celkové částky na náš bankovní účet.

 

Pro montážní firmy

Montážním firmám zajišťujeme odborného poradenství a školení montáže krytiny EUREKO DDS II ZDARMA.

 

 

 

Základní šablona DDS II:
Rozměr: 51 x 12 cm
Tloušťka: 18 mm
Spotřeba: 20 ks/m2
Hmotnost: max. 8 kg/m2
Minimální sklon: 25°


 

Úžlabí DDU II:
Délka: 66,6 cm
Tloušťka: 18 mm
Spotřeba: cca 30 ks/bm 

Nároží DDN II:
Délka: 66,6 cm
Tloušťka: 18 mm
Spotřeba: cca 30 ks/bm
 

Hřebenáč DDH II:
Délka: 12 cm
Tloušťka: 18 mm
Spotřeba: cca 8,4 ks/bm

 Porovnání dřevěného a plastového šindele:

 

Šindel dřevěný - čerstvě vyrobený       Šindel plastový DDS II - černý

 

Na plastový šindel bylo úřadem průmyslového vlastnictví ČR vydáno osvědčení o zápisu užitného vzoru

 

 

Čestné uznání v soutěži GRAND PRIX na veletrhu FOR ARCH PRAHA 2001

 

 

Užitný vzor na plastový šindel pro Slovenskou republiku

 

 

Užitný vzor na plastový šindel pro Evropskou unii