• Kategorie blogu

Drdlík doprava zdarma

EUREKO plastová krytina na střechu/drdlik  Spolehlivá firma Drdlík

 

,,Krása v dřevě ukrytá,, 

Drdlík- Soláň, palstový šindel EUREKO

Drdlík- Strádonice, dřevěný šindel

Drdlík- Slovensko plastový šindel EUREKO

Drdlík- plastový šindel EUREKO DDS 2

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Dřevěný žlab vás ohromí vzhledem i kvalitou. Tradice jde ruku v ruce s nejnáročnějšími požadavky
01.04.2019

Dřevěný žlab vás ohromí vzhledem i kvalitou. Tradice jde ruku v ruce s nejnáročnějšími požadavky

K dřevěné krytině jedině dřevěný žlab. To je přeci jasná věc, nic jiného to ani nemůže být. Každá střecha potřebuje okap a bylo by škoda kazit krásnou dřevěnou krytinu nevzhledným plechových nebo plastovým okapem. Dopřejte si dřevěný okap, který se bude s vaší střechou snoubit ve všech ohledech a vám poskytne nejen úžasný pohled na krásnou dřevařskou práci, ale i dlouhodobé a kvalitní řešení vaší střešní krytiny. Jedná se o tradiční řešení vycházející z řemeslné práce, která se provozuje už celá staletí. Dřevěný žlab je neotřelým, krásným, a přitom plně funkčním doplňkem střechy, který vás osloví vysokou kvalitou, vytříbenou úrovní zpracování i efektním vzhledem.

Jak vzniká dřevěný žlab

Dřevěný žlab je klasický okap zhotovený ze dřeva, nejčastěji smrkového. Je vydlabaný přímo z kmene stromu a vyznačuje se tedy velkou odolností a pevností. Není nijak slepovaný, přitloukaný a podobně. Jedná se o celistvý kus kvalitního dřeva, které má velkou hodnotu a nese v sobě mimořádnou kvalitu i funkční vlastnosti. Jeho výroba může trvat i celé měsíce, protože dřevo musí schnout, musí být pečlivě opracované a také vyzkoušené, že skutečně plní všechny parametry, které výrobce zaručuje. Výsledný produkt je skutečně unikátní. Odolává rozmarům přírody, nekroutí se, nezalekne se ani dřevokazného hmyzu. Kombinuje vše, co můžete od okapu očekávat:

  • dlouhá životnost
  • vyvážený poměr ceny a kvality
  • zajímavý design i příběh
  • odolnost vůči počasí i hmyzu

Netradiční řešení, které vyniká kvalitou i spolehlivostí

Dopřát si na svůj dům, chatu či chalupu dřevěný žlab je skutečně něco výjimečného. Krásně vyniká na dřevostavbách nebo konstrukcích, které jsou spjaty s přírodními motivy. Budete z něj mí radost nejen vy, ale určitě ohromí i každou návštěvu, která k vám zavítá. Takový prvek rozhodně neprojde bez povšimnutí. Navíc neděláte žádné kompromisy. Ačkoliv dřevěný žlab vyniká mimořádným designovým potenciálem, v ničem nezaostává ohledně kvality a výdrže. Můžete se na něj zcela spolehnout a není třeba se obávat, že za pár let řešíte okap nanovo. Jedná se o investici, která vydrží roky.

Řemeslná výroba a ruční práce

Tajemstvím úspěchu je tradiční řemeslná výroba a poctivá práce, které zaručují ty nejlepší výsledky. V dnešní době je ruční práce a osobitost velice oceňována a na dřevěném žlabu jsou doteky lidské ruk patrné doslova na první pohled. Každý kus je originál, ale každý také splňuje náročné požadavky na kvalitu výroby a dlouhou životnost. Můžete si být jisti, že každá výrobek je pečlivě zkontrolován a prověřen a k vám se dostanou jen prvotřídní kusy bez jediné vady. Dopřejte si to nejlepší, co české ruce umí vyrobit. Na stavebních řešení se nevyplácí šetřit. Investice do kvalitních a nadčasových produktů se vám mnohonásobně vrátí a těžit z něj budou i příští generace.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Šindelové novinky do e-mailu!
Můžete se kdykoli odhlásit. Rozesíláme 1x za měsíc.

                      

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

ŠINDELOVÝ SLOVNÍK

 

EUREKO PLASTOVÝ ŠINDEL DDS 2

- Dřevěný šindel vs. Plastový šindel

- Přednosti plastové krytiny EUREKO

- Ceník EUREKO

- Co jste se nikde nedozvěděli!

        

 

více odpovědí na dřevěný a ploastový šindel

dřevěný šindel štípaný drdlík

 

 

Nerozumíte řeči našeho kmene?
Osvojte si správný ŠINDELOVÝ slovník.

Výroba dřevěného šindele    Smrkový šindel       

Alpský šindel    Řezaný šindel   Valašský šindel 

Hoblovaný šindel    Plastový šindel   Pokládka šindele  

Nátěr šindele    Sušení a balení šindele 

  SLOVNÍK- šindel dřevěný a plastový

                Drdlik- dřevěný a plastový šindel EUREKO

 

Copyright © JOSEF DRDLIK 1989 - 2021. Všechna práva vyhrazena.