1. Úvod
  2. Blog
  3. Nádherný designový prvek, který váš domov promění v oázu klidu. To jsou dřevěné obklady Wooden Wall Design

Nádherný designový prvek, který váš domov promění v oázu klidu. To jsou dřevěné obklady Wooden Wall Design

Toužíte po tom, aby byl váš interiér zajímavý a jedinečný? Plánujete rekonstrukci, která hlavně nesmí být nudná? Pak zapomeňte na bílé stěny a nebojte se dopřát si zajímavý interiérový doplněk ve formě dřevěného obložení stěn. Jednou z nejlepších možností jsou dřevěné obkladové panely Wooden Wall Design. Jedná se o výrobek, který je žádaný po celém světě a je určený k obložení stěn. Nabízí se v různé délce, šířce a tloušťce a také v rozdílných dekorech. Barevnost i textura dřeva je velmi variabilní a snadno se přizpůsobí jakémukoliv prostoru.

WWD

Tyto panely jsou jedinečný ruční výrobek, který dodá vaší místnosti nezapomenutelný akcent a vytvoří příjemný pocit vřelosti a útulnosti. Wooden Wall Design představuje jednu z nejlepších možností, kterou můžete do svého interiéru zvolit. Nebudete litovat, protože výsledný efekt vás ohromí natolik, že budete zvažovat, zda jste obklady neměli použít v každém místnosti.

V zásad lze říci, že tyto dřevěné panely se vyrábí buď ze starého nebo z nového dřeva. Jaký je mezi nimi rozdíl a který se bude lépe hodit pro vaše účely?

Panely ze starého dřeva

Pracujeme se dřevem, které je mnohdy i stovky let staré. Prkna, plaňky s povrchem spáleným sluncem, dřevo popraskané a s dírami od hřebíků – to vše pro nás není žádná překážka a z těchto zdánlivě nepoužitelných kusů může vzniknout něco nádherného. Dáváme tomuto dřevu novou šanci a přeměňujeme jej na velmi populární, moderní a krásné dřevěné obklady. Jedinečný materiál pomáhá vytvořit jedinečný výrobek.

Toto zpracování vyžaduje pečlivost i znalosti toho, jak dřevo pracuje:

  • Je nutné chápat povahu materiálu a přistupovat k němu s profesionalitou i láskou.
  • Péče, trpělivost a preciznost tvoří základ pro vysokou kvalitu výrobku.
  • Není nad ruční práci.

WWD

Panely z nového dřeva

Mimo starého dřeva využíváme i zcela nové kusy, které jsou však pečlivě vybírány a získávány v souladu s přírodou a jejími potřebami. Dřevěné obkladové panely Wooden Wall nesou označení FSC. Jedná se o certifikát, který garantuje to, že takto získané dřevo bylo vytěženo ekologickým způsobem s důrazem na udržitelný rozvoj. Volíte tedy krásu a kvalitu, která je navíc odpovědná.

Každý dřevěný obklad je výsledkem dlouhé a kreativní práce, při které zvažujeme jejich formu, působivost, vzhled a taky možnost dlouhodobé služby svému účelu. Tato práce vyžaduje nesmírnou pečlivost a taky ochotu začít úplně od začátku ve chvíli, kdy se něco nepodaří zcela dokonale.

Nejlepší volba pro váš interiér

Obkladové panely jsou velice variabilním doplňkem, který se hodí opravdu kamkoliv. Není těžké sladit je s nábytkem nebo barvou stěny, dřevo se dokáže velmi dobře přizpůsobit. Navíc můžete vybírat ze široké škály odstínů, a tak se skutečně nemusíte bát, že byste nenašli vhodný obklad právě pro vás.

  • Dřevo dýchá pohodou, teplem a domácí atmosférou.
  • Velmi dobře tepelně i zvukově izoluje.
  • Ozvláštní každý prostor a dodá mu charakter a nápaditost.

Obklady na stěnu mohou přijít prakticky do každé místnosti. Velice oblíbeným postupem je obložit například jednu stěnu v ložnici nebo obývacím pokoji, příjemně působí také obložení krbu. Nemusíte se bát instalace ani údržby. Obojí hravě zvládnete. Při nákupu dostanete podrobný montážní návod a pokud si stále nebudete vědět rady, není problém požádat o pomoc. Dřevěné obklady neblednou a na stěně drží jako přibité a nevyžadují žádnou údržbu.

WWD

Pro váš interiér je to jedna z nejlepších možností, jak dosáhnout krásného designového prvku v kombinaci s praktičností a vaší maximální spokojeností. Tohoto nákupu nebudete nikdy litovat a krásu dřevěného obložení budete moci obdivovat dlouhá léta. Tato investice se vám mnohonásobně vrátí.

https://www.drdlik.cz/drdlik-wooden-wall-design-drevene-obkladove-panely-na-stenu

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Šindelové novinky do e-mailu!
Můžete se kdykoli odhlásit. Rozesíláme 1x za měsíc.

                      

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

ŠINDELOVÝ SLOVNÍK

 

EUREKO PLASTOVÝ ŠINDEL DDS 2

- Dřevěný šindel vs. Plastový šindel

- Přednosti plastové krytiny EUREKO

- Ceník EUREKO

- Co jste se nikde nedozvěděli!

        

 

více odpovědí na dřevěný a ploastový šindel

dřevěný šindel štípaný drdlík

 

 

Nerozumíte řeči našeho kmene?
Osvojte si správný ŠINDELOVÝ slovník.

Výroba dřevěného šindele    Smrkový šindel       

Alpský šindel    Řezaný šindel   Valašský šindel 

Hoblovaný šindel    Plastový šindel   Pokládka šindele  

Nátěr šindele    Sušení a balení šindele 

  SLOVNÍK- šindel dřevěný a plastový

                Drdlik- dřevěný a plastový šindel EUREKO

 

Copyright © JOSEF DRDLIK 1989 - 2020. Všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.