• Kategorie blogu

Drdlík doprava zdarma

EUREKO plastová krytina na střechu/drdlik  Spolehlivá firma Drdlík

 

,,Krása v dřevě ukrytá,, 

Drdlík- Soláň, palstový šindel EUREKO

Drdlík- Strádonice, dřevěný šindel

Drdlík- Slovensko plastový šindel EUREKO

Drdlík- plastový šindel EUREKO DDS 2

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Nejlepší a nejlevnější dřevěné obklady? Dál už hledat nemusíte
16.09.2019

Nejlepší a nejlevnější dřevěné obklady? Dál už hledat nemusíte

Chystáte rekonstrukci? Nebo přemýšlíte o koupi nové nemovitosti, která ale potřebuje renovaci a vylepšení? Anebo jen nechcete stále koukat na bílé stěny a toužíte po nějaké zajímavějším interiérovém prvku? To vše může splňovat dřevěné obložení stěn. Je to velice efektní, a přitom i praktické řešení, kterého rozhodně nebudete litovat. Dřevo vyniká svou trvanlivostí, schopností přizpůsobit se každému prostoru a je nesmírně moderním a stylovým prvkem v současných trendech v bydlení.

Bojíte-li se, že byste se při obkládání stěn dřevem nedoplatili, pak pro vás máme skvělý tip. Jedná se o dřevěné obklady z Borovice Vejmutovka 2D. V současnosti se jedná o nejlevnější dřevěný obklad na českém trhu, ale zároveň nemusíte dělat žádné kompromisy ohledně kvality. Tyto obklady jsou nesmírně trvanlivé i mimořádně krásné na pohled. Dřevěný obklad z Borovice je bezpochyby výbornou volbou. A je už jen na vás, zda jej využijte v obývacím pokoji, ložnici nebo třeba ve vstupní hale. Všude dodá prostoru jedinečnost a charakter.

Proč dřevo?

Dřevo je přírodní materiál, který ozvláštní každý interiér a vnese do něj přírodní sílu a energii, teplo, pohodu a útulnost. Má nádhernou kresbu, která doplňuje jakýkoliv interiér, je velice inspirativní, a přitom nepůsobí nápadně. Všechny fyzikální a estetické vlastnosti dřeva z něj činí ideální materiál pro obklady stěn ve vašem interiéru.

dřevěný obklad borovice vejmutovka

  • Dřevo na vás dýchá pohodou domova a teplem.
  • Vnáší do bytu či domu nádech přírody.
  • Dotváří příjemnou atmosféru a působí uklidňujícím dojmem.

Borovice Vejmutovka

Tato borovice patří mezi jehličnaté stromy a původně pochází z východní části Severní Ameriky. Později se dále rozšířila i do dalších oblastí Kanady a Spojených států. Roste dnes i v České republice, a to především v oblasti Českého Švýcarska a také na Královehradecku. Dřevo Borovice Vejmutovky má slámově hnědou, ale někdy i načervenalou barvu. Vyniká velmi jemnou strukturou, což je právě pro dřevěný obklad vyloženě žádoucí charakteristika. Pro interiér je jemná a nepříliš výrazná struktura nejlepší, jelikož nepůsobí příliš dominantně a snadno doplní jakýkoliv interiér. Na dřevu se také na podélných řezech objevují tenké hnědé linky, což jsou pryskyřičné kanálky.

Jak Vejmutovku využít?

Borovice Vejmutovka se stále častěji vysazuje jako okrasný strom v parcích a zahradách, ale také v lesích, které slouží za zdroj mimořádně kvalitního dřeva. Jeho typickými znaky jsou:

  • Měkkost, lehkost a trvanlivost.
  • Snadno se štípe a lehce obrábí, hodí se tedy i pro modelářské účely.
  • Nesesychá, a i proto je ideální pro dřevěné interiérové obklady.

Odstín tohoto dřeva je velice univerzální a lze individuálně sladit téměř s jakýmkoliv interiérem nebo podlahovou krytinou. Optimální povrchová úprava zahrnuje použití přírodních olejů nebo vosků, které dřevu pomohou zachovat jeho přirozené vlastnosti, a i díky nim může dřevo dýchat.

dřevěný obklad borovice vejmutovka

Tyto dřevěné obklady jsou bezpochyby ideální pro každého, kdo se nebojí přistupovat k designu kreativně a má vlastní nápady na realizaci a provedení. Obklady se lepí jednotlivě, a je tedy snadno možné vytvořit s nimi prakticky jakýkoliv tvar. Žádné limity vás neomezují ani co se týče umístění obkladů. Není problém umístit je v okolí krbu nebo televize, potíže nečiní ani rohy místnosti. Je to obrovská výhoda oproti obkladům lepeným na desce, které jsou o poznání méně variabilní.

Můžete si vybrat z různých variant obkladů dle vašich potřeb a přání. I pokud nemáte s obklady žádné zkušenosti, není to problém. Se vším vám rádi poradíme a doporučíme vhodný postup. Instalace je ale velmi snadná a zvládnete ji hravě. Výsledkem bude nádherný obklad, který příjemně dotvoří váš domov a dá mu tu správnou atmosféru.

Více na https://www.drdlik.cz/p/borovice-vejmutovka-185-185-x-55-mm-lamela-2d

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Šindelové novinky do e-mailu!
Můžete se kdykoli odhlásit. Rozesíláme 1x za měsíc.

                      

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

ŠINDELOVÝ SLOVNÍK

 

EUREKO PLASTOVÝ ŠINDEL DDS 2

- Dřevěný šindel vs. Plastový šindel

- Přednosti plastové krytiny EUREKO

- Ceník EUREKO

- Co jste se nikde nedozvěděli!

        

 

více odpovědí na dřevěný a ploastový šindel

dřevěný šindel štípaný drdlík

 

 

Nerozumíte řeči našeho kmene?
Osvojte si správný ŠINDELOVÝ slovník.

Výroba dřevěného šindele    Smrkový šindel       

Alpský šindel    Řezaný šindel   Valašský šindel 

Hoblovaný šindel    Plastový šindel   Pokládka šindele  

Nátěr šindele    Sušení a balení šindele 

  SLOVNÍK- šindel dřevěný a plastový

                Drdlik- dřevěný a plastový šindel EUREKO

 

Copyright © JOSEF DRDLIK 1989 - 2021. Všechna práva vyhrazena.