• Kategorie blogu

Drdlík doprava zdarma

EUREKO plastová krytina na střechu/drdlik  Spolehlivá firma Drdlík

 

,,Krása v dřevě ukrytá,, 

Drdlík- Soláň, palstový šindel EUREKO

Drdlík- Strádonice, dřevěný šindel

Drdlík- Slovensko plastový šindel EUREKO

Drdlík- plastový šindel EUREKO DDS 2

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Nová koupelna? Zvolte dřevěné obklady do koupelny a vybírejte z široké nabídky barev, vzorů i materiálů
10.02.2020

Nová koupelna? Zvolte dřevěné obklady do koupelny a vybírejte z široké nabídky barev, vzorů i materiálů

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? V závislosti na vašich požadavcích, původním stavu koupelny a náročnosti úprav, které plánujete, to může být více či méně náročný počin. Pravdou ale zůstává, že je moudré vzít do úvahy, že koupelna patří k velmi vytíženým místnostem a zároveň se její obnova neplánuje každých pár let. Musíte zvolit takové řešení, které vám vydrží řadu let, a to jak po funkční stránce, tak i po stránce vzhledové. Dříve než dojde k samotné rekonstrukci, je nutné uvážit všechna pro a proti jednotlivých materiálů, řešení i designů tak, abyste s výsledkem mohli být spokojeni nejen nyní, ale třeba i za deset let.

 

Jaké obklady do koupelny?

Nejdůležitější rozhodnutí, které musíte učinit, je vybrat správné obklady. Ty totiž vytváří nejen hlavní vizuální dojem, ale především plní takřka nejdůležitější funkci – zabránit průsaku vody do konstrukce domu a zároveň umožňovat snadnou údržbu. Rozhodování to není lehké, existuje totiž celá řada možných druhů, typů a řešení, a to ani nemluvíme o všech barevných i stylových kombinacích. Mezi první rozhodnutí, které musíte učinit, bude patřit volba typu obkladu:

 • dřevěné či kamenné?
 • cihlové nebo PVC?
 • sklo nebo snad ještě něco úplně jiného?

Volba to každopádně není snadná. Každý materiál má své pro a proti, a tak záleží především na vašich preferencích, který a proč zvolíte. Určitě je také dobré seznámit se s tím, jaké možnosti nabízí konkrétní materiál v rámci designu. Zjistěte, zda vaše preferovaná varianta nabízí vzory a motivy, které se vám líbí.

Jak jít s dobou a neustrnout při starých a ohraných řešeních? Mezi nejoblíbenější řešení patří v poslední době obkladové panely do koupelny ze dřeva. Jsou oblíbené pro svou variabilitu, výdrž a snadnou instalaci i údržbu. Právě do koupelny se hodí zejména proto, že se pyšní velkou odolností vůči vodě a vlhkosti a zároveň nabízí širokou škálu motivů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Ať už je vaše představa jakákoliv, mezi obkladovými panely si určitě vyberete. V nabídce jsou typy ryze moderní i rustikální, široká škála barev a textur a ohledně materiálu se také nemusíte držet zpátky. Je libo cihla, kámen, nebo nesmrtelná klasika dřevo? Na co si vzpomenete, to lze zařídit.

Proč jít s davem, když je možná originalita?

Proč omezovat svou představivost a snažit se vměstnat do nápadů několika málo koupelnových designerů? Když se vám líbí něco jiného, nebojte se si o to říct. Designové provedení nijak neubírá výrobku na jeho kvalitě. Stále se můžete stoprocentně spolehnout na skvělé vlastnosti dřevěného obložení v koupelně, které vám zaručí maximální spokojenost s výsledkem. S trochou zručnosti sami zvládnete i upevnění obkladů. Není to nic těžkého a my vám rádi poradíme, jak postupovat, abyste práci zvládli rychle, efektivně a bez zbytečného rozčilování nebo znehodnocených obkladů.

 

Rekonstrukce, na kterou budete pyšní

Obkladový panel do koupelny, výhody jsou zřejmé. Právě proto je dnes většina lidí volí a nemohou si je vynachválit. Je přeci škoda držet se starých metod a postupů, když doma pokročila a vy už můžete vybírat z o mnoho zajímavějších a funkčnějších řešení. Obkladové panely vynikají:

 • variabilitou, možností volby barvy, textury, materiálu, motivů a dalších parametrů
 • jednoduchou instalací bez rozčilování a neúspěchů
 • výbornou odolností, ze kterou se můžeme zaručit
 • dlouhou životností

Staňte se dalším z mnoha spokojených zákazníků, kteří vykročí za plot své zahrady a vyberou si design, který je skutečně netradiční, moderní a přitom nadčasový. Nudný bílým kachličkám už dávno odzvonilo, dnešní trh se nebojí barev, motivů i nápaditých řešení. Udělejte rekonstrukci tak, aby každé návštěvě poklesla brada úžasem. Koupelnové obkladové panely, vše je možné!

 

 

Neuvěřitelná variabilita, neomezené možností

Dřevěné obklady nabízí řadu možností, jak oživit interiér, a dodat mu přírodní a moderní vzhled. Nabídka je velmi široká, můžete volit různý dekor, rozměry panelů, cokoliv, co si usmyslíte. Nezáleží, zda upřednostňujete moderní lesk, z naší nabídky dřevěné obklady do koupelny si vybere úplně každý. Nechte na sebe dýchnout kvalitu dřeva.

 • Dřevěné obkladové panely jsou ošetřené 4 vrstvami UV tvrzeného oleje, nemusíte se bát žádného poškození.
 • Snadno se instalují, zvládnete to i sami.
 • Vytváří velmi moderní vzhled a doslova voní domovem.

 

Skvělé vlastnosti dřeva

Dřevo je jednoduše všestranný materiál, který je právě kvůli svým jedinečným vlastnostem hojně používaný ve stavebnictví i bytové architektuře. Dávno neplatí, že se hodí jen na nábytek, podlahy nebo dekorace, dnes už se dřevem dokážeme takové divy, že ani vlhké prostředí koupelny mu není vůbec cizí. Dřevo je jako obkladový materiál používané ve formě štípaných, kartáčovaných nebo broušených obkladů. Obklady z masivu mají hned několik výhod:

 • skvěle tepelně izolují
 • vytváří protihlukovou bariéru, která v domech a bytech často chybí
 • mají příjemnou dřevitou vůni, která navozuje pocit pohody a klidu
 • jedná se o přírodní materiál, který je zdravotně nezávadný

Pokud stále váháte, zda je dřevo to pravé ořechové i pro vaši koupelnu, buďte si jisti, že málokterý materiál je tak spolehlivý a odolný jako právě dřevo. Koupelnové obkladové panely ze dřeva jsou dlouhodobou investicí, která se vám však bohatě vrátí. Určitě nikdy nebudete litovat, že jste do toho šli.

Vydrží, dělají radost a ozvláštní interiér

Dřevěné obkladové panely do koupelny umožňují velice variabilní řešení, které se hodí do každého typu interiéru. Nezáleží, zda máte malou či velkou koupelnu, zda má skosené stropy nebo netradiční architektonické prvky. Dřevěný obkladový panel dokoupelny se umí přizpůsobit každému povrchu. Můžete s nimi obložit i relativně velmi malé plochy, a to bez nevzhledných prořezů či oseků. Péče o obklady je velice snadná. Povrch dřevěných panelů je ošetřen speciálním nezávadným 4 vrstvami UV tvrzeného olejem, který obklady pečlivě chrání před znečištění a poškozením. Samozřejmostí je také ochrana před vysycháním a ztrátou barevnosti. Ničeho takového se nemusíte obávat.

Firma Drdlik poskytuje jen otestované a prověřené produkty, které obstojí v každé zatěžkávací zkoušce. Dřevo si po dlouhou dobu zachovává svůj přirozený vzhled, nedochází ke změně barevnosti ani viditelnému poškození.

Po praktické stránce tedy není důvod se dřeva v koupelně obávat, obstojí úplně stejné jako jiné materiály, na které jste zvyklí, možná dokonce ještě lépe. Kromě toho vás možná o koupi dřevěných obkladů přesvědčí i řada dalších benefitů, které budete u jiných materiálů hledat jen stěží. Dřevo dokáže přirozeným způsobem čistit vzduch od škodlivin, takže budete díky obkladům ze dřeva lépe dýchat. Také umí zcela přirozeně vyrovnávat teplotní výkyvy, což může být zejména v rámci koupelny veliká výhoda. Dřevo je také poměrně dostupný materiál, takže náklady na výrobu dřevěného obložení do koupelny nejsou příliš vysoké, a jsou tedy dostupné prakticky pro každého.

 

https://www.drdlik.cz/drevena-mozaika-wodewa-obklad-na-stenu-do-koupelny-i-kuchyne

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Šindelové novinky do e-mailu!
Můžete se kdykoli odhlásit. Rozesíláme 1x za měsíc.

                      

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

ŠINDELOVÝ SLOVNÍK

 

EUREKO PLASTOVÝ ŠINDEL DDS 2

- Dřevěný šindel vs. Plastový šindel

- Přednosti plastové krytiny EUREKO

- Ceník EUREKO

- Co jste se nikde nedozvěděli!

        

 

více odpovědí na dřevěný a ploastový šindel

dřevěný šindel štípaný drdlík

 

 

Nerozumíte řeči našeho kmene?
Osvojte si správný ŠINDELOVÝ slovník.

Výroba dřevěného šindele    Smrkový šindel       

Alpský šindel    Řezaný šindel   Valašský šindel 

Hoblovaný šindel    Plastový šindel   Pokládka šindele  

Nátěr šindele    Sušení a balení šindele 

  SLOVNÍK- šindel dřevěný a plastový

                Drdlik- dřevěný a plastový šindel EUREKO

 

Copyright © JOSEF DRDLIK 1989 - 2021. Všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.