• Kategorie blogu

Drdlík doprava zdarma

EUREKO plastová krytina na střechu/drdlik  Spolehlivá firma Drdlík

 

,,Krása v dřevě ukrytá,, 

Drdlík- Soláň, palstový šindel EUREKO

Drdlík- Strádonice, dřevěný šindel

Drdlík- Slovensko plastový šindel EUREKO

Drdlík- plastový šindel EUREKO DDS 2

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Stříška na klátu (rozsocha)
24.06.2019

Stříška na klátu (rozsocha)

Věnujete se včelařství? Je to krásná záliba, která je ale nesmírně náročná a někdy přináší více starostí než radostí. O to více si zasloužíte dopřát si potěšení jinak. Co takhle doplnit vaše kláty dřevěnými stříškami, které jim dodají na originalitě, příjemně ozvláštní vaši zahradu nebo louku a budou vám dlouho a dobře sloužit?

Proč investovat do stříšky?

Dřevěná šindelová stříška je krásným, ale i účelným doplňkem. Ochrání kláty před povětrnostními vlivy i deštěm a samozřejmě udělá i hodně parády. Základem každé stříšky je dřevěný šindel štípaný, což je tradiční krytina, která vyniká dlouhou životností. Radost vám bude dělat i více než 60 let. To vše samozřejmě za předpokladu kvalitní a pravidelné údržby, protože každé dřevo vyžaduje pozornost a péči. Budete-li ale o něj pečovat, odmění se vám skvělou odolností, se kterou jej můžete vystavit prakticky jakémukoliv počasí.

Údržba spočívá především v čištění dřeva od mechů nebo lišejníků a také v použití ochranných laků a nátěrů, které zaručují odolnost dřeva vůči vodě a vlhkosti. Je-li údržba prováděna pravidelně, lze říci, že zabere vlastně jen pár minut. Dřevo, o které se dobře pečuje, nestárne, ale s věkem naopak prohlubuje svou barvu a dekor.

Stříšky se vyrábí se štípaného smrkového dřeva, a proto také krásně voní, jsou příjemné na pohled i na dotek a díky dobré ohybnosti dřeva je možné je vyrobit v téměř jakémkoliv provedení. Mezi největší přednosti stříšky patří:

  • Estetický dojem a originalita, která ozvláštní vaše kláty.
  • Ochrana klátů před povětrnostními vlivy.
  • Investice do budoucnosti, protože stříšky vydrží i více než 60 let ve skvělém stavu.

Náš návrh nebo vaše fantazie

Na skladě je většinou okamžitě dostupných několik základních typů stříšek, které patří ke konvenčnějším a které si můžete odnést prakticky okamžitě. Máte-li však vlastní představu, neváhejte se nám s ní svěřit, a my se ji pokusíme proměnit v realitu. Výroba na míru je o vzájemné komunikaci a snaze nalézt vyhovující řešení, které bude nejen dobře vypadat, ale bude i funkční a odolné. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného tvaru, materiálu a provedení. Naše zkušenosti a nadšení jsou vám plně k dispozici.

Kvalita a tradice

Výrobě šindelových střech a doplňků se věnujeme už celé roky, a proto si troufáme říci, že nabízíme maximální kvalitu, která odráží dlouhou tradici ruční řemeslné výroby. Šindelové stříšky jsou výjimečné svou dlouhou životností a precizností provedení. Ať už toužíte po obyčejné stříšce nebo po náročném vyřezávaném uměleckém díle, vše je možné. Záleží nám na to, aby všechny výrobky nejen dobře vypadaly, ale skutečně také sloužily svému účelu. K čemu by byla šindelová stříška, pod kterou zatéká a která plesniví. Chceme pro vás tu nejlepší kvalitu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Šindelové novinky do e-mailu!
Můžete se kdykoli odhlásit. Rozesíláme 1x za měsíc.

                      

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

ŠINDELOVÝ SLOVNÍK

 

EUREKO PLASTOVÝ ŠINDEL DDS 2

- Dřevěný šindel vs. Plastový šindel

- Přednosti plastové krytiny EUREKO

- Ceník EUREKO

- Co jste se nikde nedozvěděli!

        

 

více odpovědí na dřevěný a ploastový šindel

dřevěný šindel štípaný drdlík

 

 

Nerozumíte řeči našeho kmene?
Osvojte si správný ŠINDELOVÝ slovník.

Výroba dřevěného šindele    Smrkový šindel       

Alpský šindel    Řezaný šindel   Valašský šindel 

Hoblovaný šindel    Plastový šindel   Pokládka šindele  

Nátěr šindele    Sušení a balení šindele 

  SLOVNÍK- šindel dřevěný a plastový

                Drdlik- dřevěný a plastový šindel EUREKO

 

Copyright © JOSEF DRDLIK 1989 - 2021. Všechna práva vyhrazena.