• Kategorie blogu

Drdlík doprava zdarma

EUREKO plastová krytina na střechu/drdlik  Spolehlivá firma Drdlík

 

,,Krása v dřevě ukrytá,, 

Drdlík- Soláň, palstový šindel EUREKO

Drdlík- Strádonice, dřevěný šindel

Drdlík- Slovensko plastový šindel EUREKO

Drdlík- plastový šindel EUREKO DDS 2

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Vyberte si z širokého sortimentu krytin EUREKO DDS II. Vsaďte na kvalitu a výdrž
18.03.2019

Vyberte si z širokého sortimentu krytin EUREKO DDS II. Vsaďte na kvalitu a výdrž

Přemýšlíte o renovaci střechy a hledáte nejvhodnější řešení? V současném širokém sortimentu různých firem není lehké se zorientovat. Navíc už dávno neexistuje jen jediná možná varianta nebo řešení. Dnes si můžete vybrat ze široké škály různých materiálů, barev, provedení a nároků na údržbu. Mezi různými variantami však jednoznačně vyniká plastový šindel EUREKO DDS II. Jedná se o plastovou střešní krytinu, které v poslední době roste v popularitě a získává si oblibu mezi stovkami spokojených zákazníků. A dost možná se bude skvěle hodit i pro váš zamýšlený projekt. Nezáleží, o jakou střechu se jedná. Plastová krytina je nesmírně variabilní a nabízí řešení pro jakýkoliv projekt, který se vám rodí v mysli.

Plast jako nové dřevo

Plastové střešní krytiny se pod značkou EUREKO vyrábí již od roku 2000. Jedná se o výrobky z plastů vyvinuté tak, aby splňovaly náročné požadavky na použití při výstavbě a rekonstrukci rodinných domů, rekreačních chat a chalup nebo zahradního příslušenství. V porovnání s jinými krytinami jako jsou vláknocementové, betonové nebo pálené krytiny, vyniká velikou houževnatostí, která zabraňuje celé řadě běžných poškození v podobě krupobití nebo prošlápnutí. Tato plastová krytina zaujme také naprosto nulovou nasákavostí, čímž spolehlivě eliminuje vznik mechů, lišejníků nebo plísní. Tyto skvělé vlastnosti garantuje také jedinečná záruka, která se poskytuje až na dobu 30 let. Výhody plastové krytiny tedy zažijete nejen vy, ale i budoucí generace, které ušetříte další starosti s obnovou staré krytiny. Radost budete mít nejen vy, ale i vaše děti nebo vnoučata.

Výhody plastu

Plastová krytina EUREKO je také šetrná k přírodě a životnímu prostředí. Vyrábí se z plastů získávaných separací recyklovatelných plastů především z automobilového průmyslu. Veškeré plasty, které se k výrobě krytiny používají, byly původně určeny pro dlouhodobou aplikaci (např. interiéry vozů, nárazníky a další). Tyto materiály se znovu zušlechťují barvivy a plnivy tak, aby výsledkem byla mimořádně kvalitní a odolná plastová krytina, která navíc respektuje požadavky na udržitelnost a obnovitelné zdroje. Mezi největší klady krytiny EUREKO DDS II patří především:

 • dvojitá vodní drážka
 • vzhled dřeva (dodáváme v černé a hnědé barvě)
 • jednoduchá montáž
 • dlouhá životnost

Kompletní sortiment pro vaše pohodlí a rychlé řešení

V naší nabídce najdete kompletní sortiment výrobků plastové krytiny EUREKO DDS II. Nemusíte běhat po různých obchodech a shánět všechny možné komponenty a další nutné věci. Na jednom místě nakoupíte vše od základní šablony, přes úžlabí, nároží, hřebenáčů, hřebíků, průchodů pro anténu, ventilační kusy až po sněhové háky a kulatinu. To vše navíc za příznivou cenu a ve vysoké kvalitě. Mimo to můžete očekávat odborné poradenství. Rádi vám pomůže vybrat a nakoupit vše, co potřebujete. Samozřejmostí je i instruktáž pro pokládku. Krytinu tedy můžete bez obav položit sami a nevyhazovat peníze za drahé dělníky.

Kromě klasického šindele budete potřebovat i další součásti. Mimo jiné i hřebenáče DDH II. Ty slouží k řádnému krytí hřebenu v místě styku dvou ploch střešních rovin. Nemusíte se bát, že by na vaši střechu nepadly. Vyrábíme je přímo dle požadovaného sklonu střechy, který nám zašlete. Padnou tedy jako ulité.
Stejně dobrou službu vám poskytnou nárožní a úžlabní šablony, díky kterým se můžete bez obav pustit do pokládky nejrozmanitějších tvarů střech nebo zahradního vybavení. Žádný záhyb či skulina není překážkou, plastová krytina se snadno přizpůsobí jakémukoliv povrchu.

I díky takovým doplňků jako jsou nároží DDN II a úžlabí DDU II může plastová krytina skutečně bez obav konkurovat dřevěnému šindeli a v ničem si s ním nezadá. Vyniká mimořádnými vlastnostmi, které poznáte již během prvních měsíců používání.

 • má nízkou hmotnost
 • odolává slunci, větru i dešti
 • je bezúdržbová
 • přizpůsobí se jakékoliv stavbě, povrchu či požadavkům

Mysleli jsme na každý detail, a proto v sortimentu naleznete i průchodku na ventilaci nebo anténní průchodku. Dobrou službu může udělat i ochranný pás proti ptákům nebo třeba dřevěné kulatiny pro sněhové zachytávače. Dále u nás najdete hřebenové držáky pro hromosvod, které jsou speciálně vyrobené pro krytinu EUREKO DDS II. Sortiment je vyladěný tak, aby nás žádný vás požadavek nezaskočil.

Plastová krytina jako odpověď na vaše požadavky

Plastové krytiny EUREKO DDS II jednoduše nabízí vše, co potřebujete.
Hledáte:

 • kvalitu za příznivou cenu?
 • rychlé a efektivní řešení?
 • prakticky bezúdržbový materiál?

Plastové krytiny nabízí vše z výše uvedeného. Rekonstrukcí střechy nebo třeba zahradního altánku díky nim projdete snadno a bez zádrhelů. Velikou výhodou také je, že zcela věrně imitují vzhled dřeva a na první pohled budete jen stěží odhadovat, zda se jedná o dřevo či plast. I lidé, kteří si potrpí na design, se tedy nemusí ničeho obávat. Plastová krytina nijak neubere na kráse vaší dřevostavbě nebo stavení, které má i určitou historickou hodnotu. Důkazem může být mimo jiné i to, že se plastová krytina stále častěji používá i k pokrývání státem chráněných objektů, které vyžadují zachování historického rázu a vzhledu. Od základního šindele, přes hřebenáče, úžlabí nebo nároží. Vše najdete na jednom místě, bez běhání, shánění a stresu. Plastové šindele jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas nebo nechtějí o krytinu nadále příliš pečovat. Zatímco dřevěný šindel vyžaduje pravidelnou a pečlivou údržbu, plastová krytina je prakticky bezúdržbová. Je již sama o sobě zušlechtěna tak, že nedovoluje růst lišejníkům, mechům ani plísním. Zůstane dlouho krásná a zachová si svou houževnatost i pevnost po dlouhá desetiletí.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Šindelové novinky do e-mailu!
Můžete se kdykoli odhlásit. Rozesíláme 1x za měsíc.

                      

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

ŠINDELOVÝ SLOVNÍK

 

EUREKO PLASTOVÝ ŠINDEL DDS 2

- Dřevěný šindel vs. Plastový šindel

- Přednosti plastové krytiny EUREKO

- Ceník EUREKO

- Co jste se nikde nedozvěděli!

        

 

více odpovědí na dřevěný a ploastový šindel

dřevěný šindel štípaný drdlík

 

 

Nerozumíte řeči našeho kmene?
Osvojte si správný ŠINDELOVÝ slovník.

Výroba dřevěného šindele    Smrkový šindel       

Alpský šindel    Řezaný šindel   Valašský šindel 

Hoblovaný šindel    Plastový šindel   Pokládka šindele  

Nátěr šindele    Sušení a balení šindele 

  SLOVNÍK- šindel dřevěný a plastový

                Drdlik- dřevěný a plastový šindel EUREKO

 

Copyright © JOSEF DRDLIK 1989 - 2021. Všechna práva vyhrazena.